Вантажні Перевезення - Ходорів

та послуги вантажників

Швидко - Якісно - Професійно

Наші Послуги

Вантажні перевезення
+38(063)148-33-70

Наша компанія завжди готова надати послуги високого рівня і якості. Ми прагнемо стати кращими.

Про Нас

Вантажні перевезення

Вантажопідйомність до 2000 кг і об'ємом до 13 куб. м. дозволяють здійснити перевезення предметів інтер'єру, шаф, столів, диванів, а також комплексний переїзд квартири, дачі або офісу. Автомобіль ідеально підходить для швидкої доставки будь-якого вантажу середніх обсягів, має перевагу заїзду на подвір'я завдяки своїй маневреності.

Габарити вантажного відсіку: Д - 340см. В - 210см. Ш - 170см.

Замовити!

Ціни

* При замовленні авто по регіону мінімальне замовлення збільшується на 1 годину;

* Маршрути, що складаються з кількох адрес доплачуються окремо;

* Вантажні перевезення по області розраховуються в дві сторони;

* Такелажні роботи, робота в нічний час і пакувальний матеріал оплачується додатково;

* Робота в нічний час з 21:00 по 7:00 діє додаткова доплата;

Для замовлення наших послуг телефонуйте: +38(063)148-33-70
Послуги Ціна Деталі
Вантажні перевезення по місту по домовленості від 1-ї
Вантажні перевезення по Україні по домовленості -
Організація переїзду, роб на місці, обслуговування виставок по домовленості 1 чол
Робота вантажників по домовленості від 1-ї
Робота з будівельним сміттям по домовленості від 1-ї
Такелажні роботи по домовленості потрібна оцінка замовлення

Відгуки

Коли Вам допоможе перевезення вантажів в Ходорові?

Така послуга є універсальною для всіх випадки життя. Більшість людей думають, що "перевезення в Ходорові" використовують лише для того, щоб транспортувати меблі з квартири чи офісу в інше приміщення. А які ще послуги є популярними серед клієнтів?

Це далеко не єдині послуги, які наша компанія готова запропонувати за найвигіднішими цінами. Оскільки усе залежить від потреби самого клієнта. І якщо потрібне якесь особливе перевезення вантажу, то ми завжди готові допомогти.

Звертатись за допомогою до професіоналів чи самому організовувати вантажне таксі в Ходорові?

Звичайно, якщо кількість речей, які Вам треба перевезти - це декілька пакетів та у Вас є власний автомобіль, то це можна зробити з легкістю самотужки. Інша справа, коли транспортувати потрібно важкі меблі. Вони можуть пошкодитись через недбале перевезення з величезною вірогідністю, оскільки для цього потрібен досвід вантажоперевезення.

Важливо вміти правильно розбирати шафи, дивани та інші меблі, якісно пакувати кожен елемент та рівномірно розподіляти у вантажному відсіку для того, щоб не побились важливі для Вас предмети інтер’єру.

Якщо перевезення в Ходорові організувати самостійно, то є значна вірогідність того, що меблі пошкодяться, отримають подряпини, а після цього не будуть мати презентабельного вигляду. Через зекономлені декілька сотень гривень, власник матиме зламані власні речі, зіпсований настрій та купу витраченого часу. І чи варто воно того було?

Саме тому, для організації вантажного перевезення в Ходорові варто долучати професіоналів зі значним досвідом у таких роботах. Це означає, що Ви не будете самостійно напрягати спину, ризикуючи отримати травму. Також не треба переживати, що якісь предмети зламаються чи пошкодяться. А також усе буде виконано згідно розкладу.

Чому вигідно користуватись нашими послугами вантажного перевезення в Ходорові?

Для того щоб замовити певну послугу, достатньо тільки натиснути на сайті на спеціальну кнопку або самому зателефонувати за вказаним номером. Менеджер проконсультує Вас по цінам на вантажні перевезення в Ходорові та допоможе обрати найвигіднішу послугу. Також на сайті можете переглянути відгуки від задоволених клієнтів, які є гарантією якості обслуговування.